FF Personal

Villanyszerelő

Tapasztalt szakembert keresünk Villanyszerelő pozícióba technológiai vezető partnercégünk részére a gyönyörű Steiermarkba, Ausztriába.
A cég papírgépek hangolásával foglalkozik és megbízható partnere a világ papír-és cellulóziparának több mint 55 éve.

Feladatok:
  • karbantartás és a hibaelhárítás
  • az automatizált gyártóberendezések és CNC gépek javítása
  • új és termelési berendezések beépítése/átkötése
  • Általános villanyszerelői tevékenységek

Téged keresünk ha …
  • rendelkezel mechatronikai vagy elektronikai szakvégzettséggel
  • hajlandó vagy túlórára
  • megbízható, több éves, a szakmában szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • jó vagy csapatmunkában , egyben a rád eső feladatokat készségesen és precízen elvégzed rendelkezel német nyelvtudással
  • van B-kategóriás jogosítványod

Amit kínálunk:
  • Cégünk a szállás és utazás szervezését biztosítja és költségét vállalja ausztriai cégben bejelentett foglalkoztatás
  • flexibilis munkaidőbeosztás
  • Piacnak megfelelően bruttó 12,53 EUR/óra + túlóra bért kínálunk a pozícióra. A konkrét képesítéstől és a szakmai tapasztalattól függően magasabb díj lehetséges
  • nyugdíj-ellátás
  • egészségbiztosítás társadalombiztosítás

Szeretnél részese lenni egy eltökélt és innovatív csapatnak versenyképes fizetésért, külföldön?

Ha igen, akkor várjuk szeretettel jelentkezésed!

Elakadt? Segítségre van szüksége?

Keresse kollégáinkat az alábbi elérhetőségeken!