FF Personal

Bádogos

Feladatok:
  • Bádog- és tetőfedő munkák végrehajtása új építkezéseken és felújításoknál.
  • Bádogos elemek gyártása, szabása és felszerelése a megfelelő helyekre.
  • Tetők és falak szigetelése, vízszigetelő rétegek kialakítása.
  • Részvétel a munkaterület előkészítésében és tisztán tartásában.
  • Szoros együttműködés más szakemberekkel a projekt hatékony lebonyolítása érdekében.

Téged Keresünk, Ha:
  • Tapasztalatod van bádogosként vagy tetőfedőként.
  • Képes vagy önállóan dolgozni, de csapatban is hatékonyan működsz.
  • Rendszeres, precíz munkavégzésre vagy képes, és odafigyelsz a részletekre.
  • Jó fizikai állóképességgel rendelkezel és nem riadsz vissza a magasban való munkától.
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képességekkel rendelkezel.

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag.
  • Stabil munkalehetőség egy megbízható vállalatnál.
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség a szakmában.
  • Barátságos, támogató munkakörnyezet, ahol az egyéni teljesítményt is elismerik és értékelik.
  • Kiváló eszközök és felszerelések biztosítása a hatékony munkavégzés érdekében.

Szeretnél részese lenni egy eltökélt és innovatív csapatnak versenyképes fizetésért, külföldön?

Ha igen, akkor várjuk szeretettel jelentkezésed!

Elakadt? Segítségre van szüksége?

Keresse kollégáinkat az alábbi elérhetőségeken!