FF Personal

Termelési gépkezelő

Salzburg térségben található partnervállalatunk részére keresünk Gépkezelői pozícióba fizikailag jó teherbírású férfiakat a termelésben való folyamatok ellátására. Partnerünk márkás kvalitású matracok és alvásrendszerek gyártásával és forgalmazásával foglalkozik,
már 1976 óta.

Feladatok:
  • Gyártóberendezések kezelése, irányítása
  • Termelési projektek követése
  • Betanulás alapján precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:
  • Cégünk a szállás és utazás szervezését biztosítja és költségét vállalja
  • Ausztriai cégben bejelentett foglalkoztatás
  • Heti 38,5 órás fix munkaidős beosztás egy műszakos munkarendben (7:00-16:05 , pénteken 7:00-12:05 – a szünetek 40 percesek)
  • Ausztriai ruhaipari kollektív szerződésnek megfelelően történő kifizetés, bruttó 1.758,65 € +túlóra és műszakpótlékok
  • Nyugdíj-ellátás
  • Egészségbiztosítás társadalombiztosítás

Téged keresünk ha …
  • Jól beszélsz németül
  • Erős vagy és bírod a fizikai munkát, jó teherbírással rendelkezel
  • Esetleg rendelkezel hasonló területen szerzett tapasztalattal
  • Jó vagy csapatmunkában , egyben a rád eső feladatokat készségesen és precízen elvégzed fellépésed, megjelenésed motivált, pozitív
  • Hosszú távon biztos munkahelyet keresel

Szeretnél részese lenni egy eltökélt és természetbarát csapatnak versenyképes fizetésért?

Ha igen, akkor várjuk szeretettel jelentkezésed!

Elakadt? Segítségre van szüksége?

Keresse kollégáinkat az alábbi elérhetőségeken!