FF Personal

Targoncás

Partnercégünk címke és rugalmas csomagolópapír gyártásával és kereskedelmével foglalkozik, székhelye az ausztriai Leoben, Steiermark térségben található, ahova most Targoncavezetőt keresünk.

Feladatok és felelősségek:
  • Targoncavezetés a raktárterületen a termékek hatékony mozgatása érdekében.
  • Raktározási és kiszállítási folyamatok támogatása.
  • Biztonsági előírások és munkakörnyezeti szabályok betartása.
  • Az áruátvétel és az árukiadás precíz és pontos kezelése.
  • Raktárkészlet nyilvántartásban való részvétel.

Téged keresünk ha …
  • rendelkezel Targonca vezető engedéllyel
  • van tapasztalatod emelő targoncázásban
  • vállalod a 2 műszakos munkát
  • jó a teherbírásod és a logikád
  • van befejezett iskolai végzettséged
  • jó vagy csapatmunkában , egyben a rád eső feladatokat készségesen és precízen elvégzed
  • rendelkezel német nyelvtudással
  • van B jogosítványod

Amit kínálunk:
  • Cégünk a szállás és utazás szervezését biztosítja és költségét vállalja
  • ausztriai cégben bejelentett foglalkoztatás
  • Ausztriai papíripari kollektív szerződésnek megfelelően minimum 2.202,53  € bruttó havi fizetést ajánlunk + túlóra és juttatások
  • két műszakos munkarend
  • nyugdíj-ellátás
  • egészségbiztosítás társadalombiztosítás

Szeretnél részese lenni egy eltökélt és innovatív csapatnak versenyképes fizetésért, külföldön?

Ha igen, akkor várjuk szeretettel jelentkezésed!

Elakadt? Segítségre van szüksége?

Keresse kollégáinkat az alábbi elérhetőségeken!