FF Personal

Pék

Keresünk szakképzett Pék munkatársat Graz térségébe partnercégünk részére. Családi, Regionális Pékség.

Feladatok:
  • Friss pékáruk készítése, például kiflik, zsemle, kalács, kenyerek, péksütemények stb.
  • Gondoskodás a termékek minőségéről és a higiéniáról a munkahelyen
  • Az előkészítési folyamatok kezelése, például tészta készítés, kelesztés, sütés
  • Megfelelés a higiéniai előírásoknak megfelelő, precíz munkavégzés

Téged keresünk ha …
  • Rendelkezel pék szakképesítéssel , tapasztalat előny
  • Vállalod a műszakokat
  • Fizikai teherbírás, rugalmasság és megbízhatóság jellemez
  • Ha van alapfokú német nyelvtudásod
  • Jó vagy csapatmunkában , egyben a rád eső feladatokat készségesen és precízen elvégzed

Amit kínálunk:
  • Cégünk a szállás és a két heti utazás szervezését biztosítja és költségét vállalja
  • Ausztriai cégben bejelentett foglalkoztatás, fejlesztési projektekben való részvétel egy dedikált csapatban , valamint továbbképzési lehetőség
  • Ausztriai kollektív szerződésnek megfelelően történő kifizetés, havi bruttó 1.900,92 € ( teljes munkaidős posztban+ túlóra és pótlékok )
  • Nyugdíj-ellátás
  • Egészségbiztosítás társadalombiztosítás
  • Balesetbiztosítás
  • Egy műszakos munkarend

Szeretnél részese lenni egy eltökélt és innovatív csapatnak versenyképes fizetésért, külföldön?

Ha igen, akkor várjuk szeretettel jelentkezésed!

Elakadt? Segítségre van szüksége?

Keresse kollégáinkat az alábbi elérhetőségeken!