FF Personal

Ipari villanyszerelő

Partnercégünk címke és rugalmas csomagolópapír gyártásával és kereskedelmével foglalkozik, székhelye az ausztriai Leoben, Steiermark térségben található, ahova most Villanyszerelőt keresünk. Ha szereted az elektromossággal való munkát, precíz vagy és kitartó, akkor lehet, hogy Te vagy az ideális jelöltünk.

Munkakör : Villanyszerelési munkálatok folyamatirányítási technológiákat hangsúlyba helyezve

Feladatok és felelősségek:
  • Vezérlőrendszerek karbantartása, megelőző karbantartás és optimalizálás
  • Gépek és berendezéseink üzembe helyezése
  • Hibaelhárítás, okok diagnosztizálása, hosszú távú hibaelhárítás és a kapcsolódó dokumentáció
  • Házon belüli konverziós és optimalizálási munkálatok
  • A rendszer zökkenőmentes működésének biztosítása
  • Ügyeletes munka vállalása a gépészeti műhelyben

Téged keresünk ha …
  • Elektromos és mechanikus alapvető megértési érzéked kiváló
  • Van tapasztalatod PLC vagy PLC rendszerek Simatic S7, PCS7 programozásában, valamint Ethernet hálózati technológia és buszrendszerek terén is kiismered magad
  • van tapasztalatod elektrotechnikai karbantartás területén
  • van befejezett iskolai végzettséged – szakmába vágó képesítést várunk az elektrotechnika, a mechatronika vagy hasonló képzés területén
  • jó vagy csapatmunkában , egyben a rád eső feladatokat készségesen és precízen elvégzed
  • rendelkezel német nyelvtudással
  • van B jogosítványod

Amit kínálunk:
  • Cégünk a szállás és utazás szervezését biztosítja és költségét vállalja
  • ausztriai cégben bejelentett foglalkoztatás
  • Ausztriai papíripari kollektív szerződésnek megfelelően minimum 3.423  € bruttó havi fizetést ajánlunk + túlóra és juttatások
  • két műszakos munkarend
  • nyugdíj-ellátás
  • egészségbiztosítás társadalombiztosítás

Szeretnél részese lenni egy eltökélt és innovatív csapatnak versenyképes fizetésért, külföldön?

Ha igen, akkor várjuk szeretettel jelentkezésed!

Elakadt? Segítségre van szüksége?

Keresse kollégáinkat az alábbi elérhetőségeken!