FF Personal

Gyári munka – Csomagoló és feldolgozó munkatárs

Felső-Ausztriai székhelyű partnerünk részére keresünk Termelési Munkatársakat csomagolási és/vagy feldolgozói munkálatok elvégzésére.
Partnervállalatunk egy családi kézben lévő haltenyésztő-feldolgozó-forgalmazó cég, mely 1963 óta működik, egy nemzeti park tavas területén.

Feladatok:
  • Csomagolási folyamatok betanulása
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Halfeldolgozás során használt gépek kezelése
  • Termékelőállítási feladatok elsajátítása és végzése

Amit kínálunk:
  • Cégünk a szállás és utazás szervezését biztosítja és költségét vállalja
  • Ausztriai cégben bejelentett foglalkoztatás
  • Heti 40 órás fix munkaidős beosztás egy műszakban
  • Ausztriai papíripari kollektív szerződésnek megfelelően történő kifizetés, bruttó 1.718,50 € + túlóra és
    műszakpótlékok
  • nyugdíj-ellátás
  • egészségbiztosítás társadalombiztosítás

Téged keresünk ha …
  • Jó vagy csapatmunkában , egyben a rád eső feladatokat készségesen és precízen elvégzed
  • érdekel a környezet
  • hajlandó vagy túlórára
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • rendelkezel német nyelvtudással ( Előny )
  • van B-kategóriás jogosítványod ( Előny )

Szeretnél részese lenni egy eltökélt és természetbarát csapatnak versenyképes fizetésért?

Ha igen, akkor várjuk szeretettel jelentkezésed!

Elakadt? Segítségre van szüksége?

Keresse kollégáinkat az alábbi elérhetőségeken!