FF Personal

Gépkezelő

Partnercégünk faiparban tevékenykedő, innovatív vállalkozás, amely egy lelkes és tapasztalt gépkezelőt keres. A munkavégzés helye Kärnten és Steiermark tartományok Ausztriában. Ha szereted a gépekkel való munkát, precíz vagy és kitartó, akkor lehet, hogy Te vagy az ideális jelöltünk.

Munkakör: Gépi operátor nagymértékben automatizált termelési rendszerekhez

Feladatok és felelősségek:
  • Gépek beállítása és üzemeltetése, a termelés zavartalan folyamatának biztosítása.
  • A gépek teljesítményének figyelemmel kísérése és szükség esetén beavatkozás a problémák elhárításához.
  • Karbantartási munkálatok elvégzése, hogy a gépek mindig optimális állapotban legyenek.
  • Biztonságos munkavégzés biztosítása, beleértve a munkahelyi szabályok és előírások betartását.
  • Munkanaplók és dokumentációk vezetése.

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség, szakmai képzettség előny.
  • Képesség a gépek karbantartására és alapvető hibaelhárításra.

Téged keresünk ha …
  • Elektromos és mechanikus alapvető megértési érzéked kiváló
  • Van tapasztalatod a modern gépvezérlőkkel és a vezérlő technológiai rendszerekkel
  • Van befejezett iskolai végzettséged – szakmába vágó képesítés előny
  • Van padló daru engedélyed (előny)
  • Jó vagy csapatmunkában , egyben a rád eső feladatokat készségesen és precízen elvégzed
  • Rendelkezel német nyelvtudással
  • Jellemez téged : nyitott, megoldásorientált,
  • Vállalod a 3-műszakos munkarendet
  • Precizitás és felelősségtudat jellemez a munkavégzés során.

Amit kínálunk:
  • Cégünk a szállás és utazás szervezését biztosítja és költségét vállalja
  • Ausztriai cégben bejelentett foglalkoztatás
  • Ausztriai faipari kollektív szerződésnek megfelelően minimum 2,149.29 € bruttó havi fizetést ajánlunk , megfelelő képzettséggel és tapasztalattal havi bruttó 2500 € fizetést kínálunk
  • Flexibilis munkaidőbeosztás
  • Nyugdíj-ellátás
  • Egészségbiztosítás társadalombiztosítás

Szeretnél részese lenni egy eltökélt és innovatív csapatnak versenyképes fizetésért, külföldön?

Ha igen, akkor várjuk szeretettel jelentkezésed!

Elakadt? Segítségre van szüksége?

Keresse kollégáinkat az alábbi elérhetőségeken!