FF Personal

Fémipari betanított munkás

Osztrák és magyar tulajdonosi hátterű munkaerőkölcsönző cégünk keresi új munkatársait, ausztriai székhelyű partnerünk gyártóegységébe:
Főbb feladatok, munkák:
  • Alapanyagok előkészítése és feldolgozása a gyártási folyamat során.
  • Gépek és eszközök kezelése, beállítása és karbantartása.
  • Munkadarabok összeszerelése, hegesztése vagy egyéb fémipari technikák alkalmazása.
  • Minőségellenőrzési folyamatok végrehajtása a termékek gyártása során.
  • Munkaterület tisztán és rendezetten tartása.
  • Megfelelő dokumentációk vezetése a munkafolyamatokról.
  • Együttműködés a többi csapattaggal és a vezetőséggel.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség.
  • Fémipari területen szerzett tapasztalat.
  • Alapvető ismeretek a gépek és eszközök kezelésében.
  • Jó problémamegoldó képesség és pontos munkavégzés.
  • Előnyt jelent:
    – Fémipari végzettség vagy szakképesítés.
    – Hegesztési ismeretek és tapasztalat.
    – Hasonló munkakörben szerzett korábbi tapasztalat.
    – Rugalmasság és csapatmunkára való képesség.
Miért jó nálunk dolgozni:
  • Kiszámítható jövedelem
  • Fejlődési lehetőségek
  • Ausztriai kollektív szerződés
  • 13. és 14. havi fizetés
  • Folyamatos támogatás és segítségnyújtás
  • Szállás/utazás támogatás
  • Stabil hátterű vállalat
Állás, munka területe(i):
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, rakodás

Elakadt? Segítségre van szüksége?

Keresse kollégáinkat az alábbi elérhetőségeken!