FF Personal

Diplomás Szociálpedagógus

Feladatok:
  • Egyéni és csoportos tevékenységek személyre szabása, melyeket a lakóink nagyra értékelnek.
  • Együttműködés a szociálpedagógia, az ápolás, a pszichológia és a szociális munka területén dolgozó multiprofesszionális csapattal, ami széles skálájú tevékenységeket tesz lehetővé a sporttól kezdve a memóriagyakorlatokon át a kreatív tevékenységekig.
  • A társas kapcsolatok támogatásával értékes hozzájárulás az életöröm és az életminőség növeléséhez.

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Szociálpedagógia alapszakos diploma.
  • Szociálpszichológiai alapismeretek vagy tanulási hajlandóság.
  • Öröm az egyéni és rugalmas tevékenységszervezésben.
  • Empátia és felelősségteljes hozzáállás jellemzi Önt.
  • A humán erőforrások, potenciálok és szükségletek felismerése az emberekben.
  • Elkötelezettség a hétvégi és ünnepnapi munkavégzésre, de nem éjszakai műszakra.
  • Magabiztos német nyelvtudás a szakmai területhez tartozó szakszavak ismeretével.

Amit kínálunk:
  • Bejelentés ausztriai kollektív szerződés alapján.
  • Belépő fizetés és előmenetel a korábbi tapasztalatok alapján.
  • Együttműködés az alkalmazottal a megfelelő és vonzó fizetés meghatározásában.
  • Különböző juttatások és bónuszok a pozícióhoz.

Szeretnél részese lenni egy eltökélt és innovatív csapatnak versenyképes fizetésért, külföldön?

Ha igen, akkor várjuk szeretettel jelentkezésed!

Elakadt? Segítségre van szüksége?

Keresse kollégáinkat az alábbi elérhetőségeken!