FF Personal

Diplomás Szociális Munkás

Feladatok:
  • Betegápolás és segítségnyújtás a pácienseknek otthonukban, az útvonal tervezése csapatoddal közösen.
  • Szoros együttműködés egy interdiszciplináris csapattal.
  • Sürgős esetek felismerése és megfelelő intézkedések megtétele.
  • Részvétel a vállalat belső képzési és továbbképzési lehetőségeiben.

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Gondozási asszisztens szakirányú végzettség megléte.
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Affinitás az elektronikus dokumentációhoz és az informatikához.
  • Jó csapatmunka és együttműködési készség.
  • Magabiztos német nyelvtudás a szakmai területhez tartozó szakszavak ismeretével.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Releváns szakmai tapasztalat ápoló asszisztensként

Amit kínálunk:
  • Bejelentés ausztriai kollektív szerződés alapján.
  • Rugalmas munkaidő: 18,5 – 37 óra hetente (50 – 100%).
  • További béren kívüli juttatások.
  • Kellemes munkakörnyezet és együttműködés egy elkötelezett csapatban.

A kvalifikáció és tapasztalat alapján közösen határozzuk meg az igazságos és vonzó fizetést az
előbb említett kereteken belül. Az alapfizetésen felül több kiegészítő juttatást is kapsz.

Szeretnél részese lenni egy eltökélt és innovatív csapatnak versenyképes fizetésért, külföldön?

Ha igen, akkor várjuk szeretettel jelentkezésed!

Elakadt? Segítségre van szüksége?

Keresse kollégáinkat az alábbi elérhetőségeken!