FF Personal

CNC- kezelő

Szakembert keresünk CNC-kezelő pozícióba faipari partnercégünk részére a festői Steiermarkba, Ausztriába.

Feladatok:
  • Karbantartás és a hibaelhárítás
  • A legmodernebb CNC vágórendszerek működtetése melyben saját felelősséget kapsz
  • Upstream és downstream szállítószalag-rendszerek üzemeltetése
  • Hibaelhárítás, szerszámcsere és gépkarbantartás
  • Minőségellenőrzés

Téged keresünk ha …
  • A rajzok értelmezéséhez szükséges térbeli képzelettel rendelkezel
  • van befejezett iskolai végzettséged – szakmába vágó képesítés előny
  • van padló daru engedélyed (előny)
  • jó vagy csapatmunkában , egyben a rád eső feladatokat készségesen és precízen elvégzed
  • rendelkezel német nyelvtudással
  • jellemez téged : nyitott, megoldásorientált,
  • van B-kategóriás jogosítványod
  • vállalod a 3-műszakos munkarendet

Amit kínálunk:
  • Cégünk a szállás és utazás szervezését biztosítja és költségét vállalja
  • ausztriai cégben bejelentett foglalkoztatás
  • Ausztriai faipari kollektív szerződésnek megfelelően minimum 2,149.29 € bruttó havi fizetést ajánlunk , megfelelő képzettséggel és tapasztalattal havi bruttó 2500 € fizetést kínálunk
  • flexibilis munkaidőbeosztás
  • nyugdíj-ellátás
  • egészségbiztosítás társadalombiztosítás

Szeretnél részese lenni egy eltökélt és innovatív csapatnak versenyképes fizetésért, külföldön?

Ha igen, akkor várjuk szeretettel jelentkezésed!

Elakadt? Segítségre van szüksége?

Keresse kollégáinkat az alábbi elérhetőségeken!