FF Personal

CNC gépkezelő / CNC esztergályos

Osztrák és magyar tulajdonosi hátterű munkaerőkölcsönző cégünk keresi új munkatársait, ausztriai székhelyű munkavégzéssel

Feladatok:
  • Gépek beállítása, kezelése
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Szerszámok cseréje
  • Korrekciók elvégzése CNC gépeken mérési protokoll alapján
  • Gyártási folyamatok segítése kézi műveletek végrehajtásával
  • Mérőeszközök beállítása, protokollok kiértékelése
  • Dokumentációk készítése
  • Méretellenőrzési feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Műszaki rajz olvasási képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
    Előny:
    o Releváns területen szerzett tapasztalat
    o Német, angol nyelvtudás

Miért jó nálunk dolgozni:
  • Kiszámítható jövedelem
  • Ausztriai kollektív szerződés
  • Fejlődési lehetőség
  • 13. és 14. havi fizetés
  • Folyamatos támogatás és segítségnyújtás
  • Heti hazajárás Magyarországra
  • Szállás/utazás támogatás
  • Stabil hátterű vállalat

Szeretnél részese lenni egy eltökélt és innovatív csapatnak versenyképes fizetésért, külföldön?

Ha igen, akkor várjuk szeretettel jelentkezésed!

Elakadt? Segítségre van szüksége?

Keresse kollégáinkat az alábbi elérhetőségeken!