FF Personal

Beteggondozó

Feladatok:
  • Személyre szabott ápolási koncepciók kidolgozása, hozzájárulva ezzel a betegek gyógyulásához és jóllétéhez.
  • Mobilizálási tevékenységek végzése, lehetővé téve az időseknek a szabadban való tartózkodást, ami nagy örömet okoz nekik.
  • Figyelem és empátia a hozzátartozók igényei iránt, akik nagyon hálásak az ápolásért és gondoskodásért.
  • Kirándulások és különleges belső események szervezése, lehetőséget teremtve értékes élményekre, mint például az ünnepek alkalmával a családtagokkal való találkozás.

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Általános egészségügyi és ápolói szakképesítés vagy B.Sc. egészségügyi és ápolási területen.
  • Örömmel vesszük az előző szakmai tapasztalatot és elvárjuk a folyamatos továbbképzési hajlandóságot.
  • Az emberek életminőségének javítása iránti őszinte érdeklődés.
  • Empátia és elkötelezettség, valamint az emberek igényeinek érzékelése a szavak nélkül is.
  • Nagyfokú megbízhatóság és hajlandóság a szakmai tudás folyamatos fejlesztésére.
  • Magabiztos német nyelvtudás a szakmai területhez tartozó szakszavak ismeretével.
Amit kínálunk:
  • Fizetés: 2.638,80 € – 3.350,90 €
  • Belépő fizetés és előmenetel az előző munkatapasztalat alapján.
  • Együttműködés az alkalmazottal a megfelelő és vonzó fizetés meghatározásában a fent említett tartományon belül.
  • Különböző juttatások és bónuszok a pozícióhoz.

Szeretnél részese lenni egy eltökélt és innovatív csapatnak versenyképes fizetésért, külföldön?

Ha igen, akkor várjuk szeretettel jelentkezésed!

Elakadt? Segítségre van szüksége?

Keresse kollégáinkat az alábbi elérhetőségeken!