FF Personal

Asztalos

Tapasztalt szakembert keresünk Asztalos pozícióba faipari partnercégünk részére a festői Steiermarkba, és Kärnten térségbe , Ausztriába.
A cég és megbízható partnere a világ papír-és cellulóziparának több mint 55 éve.

Feladatok:
  • A cég által gyártott elemek beillesztése
  • az upstream és a downstream finanszírozási rendszerek működtetése, amely biztosítja a termék minőségét minőségbiztosítási intézkedések révén
  • famegmunkálás – projektkivitelezés

Téged keresünk ha …
  • A rajzok értelmezéséhez szükséges térbeli képzelettel rendelkezel
  • van befejezett iskolai végzettséged – szakmába vágó képesítés előny
  • padló daru engedély előny
  • hajlandó vagy túlórára
  • megbízható, több éves, a szakmában szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • jó vagy csapatmunkában , egyben a rád eső feladatokat készségesen és precízen elvégzed
  • rendelkezel német nyelvtudással
  • jellemez téged : nyitott, megoldásorientált,
  • van B-kategóriás jogosítványod

Amit kínálunk:
  • Cégünk a szállás és utazás szervezését biztosítja és költségét vállalja
  • ausztriai cégben bejelentett foglalkoztatás
  • flexibilis munkaidőbeosztás
  • Ausztriai faipari kollektív szerződésnek megfelelően minimum 2,149.29 € bruttó havi fizetést ajánlunk , megfelelő képzettséggel és tapasztalattal havi bruttó 2,350 € fizetést kínálunk
  • nyugdíj-ellátás
  • egészségbiztosítás társadalombiztosítás

Szeretnél részese lenni egy eltökélt és innovatív csapatnak versenyképes fizetésért, külföldön?

Ha igen, akkor várjuk szeretettel jelentkezésed!

Elakadt? Segítségre van szüksége?

Keresse kollégáinkat az alábbi elérhetőségeken!